Signatures dels autors de Pagès editors i Editorial Milenio, el dia de Sant Jordi

El pase de diapositivas requiere JavaScript.

T’oferim el llistat de signatures, llocs i hores, dels autors de Pagès editors i Editorial Milenio, durant la diada de Sant Jordi a les ciutats de Barcelona, Lleida i Girona.

BARCELONA

Josep-Lluís Carod-Rovira: 2014

  • 11.00 a 12.00h: Abacus (Rambla Catalunya)
  • 12.00 a 13.00h: Alibri (Rambla Catalunya)
  • 13.00 a 14.00h: Grup del Llibre (Plaça Vila Madrid)
  • 16.00 a 17.00h: FNAC L’Illa
  • 17.00 a 18.00h: Abacus L’Illa
  • 19.00 a 20.00h: Casa del Llibre (Rambla Catalunya)
  • 20.00 a 21.00h: Casa del Llibre (Passeig de Gràcia)

Enric Lucena i Matthew Tree: Concert per la llibertat

  • 16.00 a 17.00h: FNAC L’Illa
  • 17.00 a 18.00h: Abacus L’Illa
  • 18.00 a 19.00h: FNAC Arenas
  • 19.00 a 20.00h: Abacus Plaça de Sants
  • 20.00 a 21.00h: La Ploma (Avinguda Gaudí)

Jordi Palou-Loverdos: Com el salmó dins l’aigua / Como salmón en el agua

  • 11.00 a 12.00h: Fundació Comtal
  • 17.00 a 18.00h: FNAC Arenas

Albert Rami: Rami Remeis contra la crisi

  • 18.00 a 19.00h: Abacus L’Illa
  • 19.00 a 20.00h: FNAC L’Illa

Asha Miró: Rangolis de la saviesa

  • 11.00 a 12.00h: FNAC L’Illa
  • 13.00 a 14.00h: La Central (Fábrica Moritz)
  • 16.00 a 17.00h: La Central (Rambla Catalunya)
  • 17.00 a 18.00h: Club TR3SC
  • 19.00 a 20.00h: Alibri (Rambla Catalunya)
  • 20.00 a 21.00h: Espai Movistar

Zeneida Sardà: Cristalls de Bohemia, Francesc Macià en la intimitat, La pell negra

  • 11.00 a 12.00h: La memòria
  • 16.00 a 17.00h: Fundació Comtal
  • 17.00 a 18.00h: Jaimes
  • 18.00 a 19.00h: Bestiari (El Born)

Eugènia de Pagès: L’Espanya de sempre, La generació Google / La generación Google

  • 13.00 a 14.00h: La Ploma (Avinguda Gaudí)
  • 18.00 a 19.00h: Bestiari (El Born)

Francesc Torralba: La revolució de la tendresa, El coratge de ser un mateix,
Destriar el bé del mal, Vida espiritual en la socitat digital, Biblioteca Torralba 
/
La revolución de la ternura, El coraje de ser uno mismo,
Discernir entre el bien y el mal, Vida espiritual en la sociedad digital, Biblioteca Torralba…

  • 13.00 a 14.00h: Claret
  • 18.00 a 19.00h: Alibri (Rambla Catalunya)

Josep Maria Quintana: Els Clark

  • 12.00 a 13.00h: Fundació Comtal
  • 16.00 a 17.00h: Espai Mallorca
  • 17.00 a 18.00h: Espai Mallorca
  • 18.00 a 19.00h: Grup del Llibre (Plaça Lesseps)

Manuel Veiga: Els altres Candels

  • 13.00 a 14.00h: Pequod (Plaça Vila de Gràcia)
  • 19.00 a 20.00h: Grup del Llibre (Plaça Vila Madrid)

Francesc Planas: El professor de Coïmbra

  • 13.00 a 14.00h: Fundació Comtal
  • 18.00 a 19.00h: Plaça de la Vila de Badalona
  • 19.00 a 20.00h: Plaça de la Vila de Badalona

Joan Durán: Extrema llum, Domèstica veritat

  • 13.00 a 14.00h: Pequod (Plaça Vila de Gràcia)

Sebastià Benassar: Badia de MIndelo

  • 10.00 a 12.00h: Espai Mallorca
  • 11.00 a 12.00h: Alibri (Rambla Catalunya)
  • 13.00 a 14.00h: Ona Llibres
  • 17.00 a 18.00h: Grup del Llibre
  • 19.00 a 20.00h: La Memòria
  • 20.00 a 21.00h: A peu de pàgina

LLEIDA

Montse Sanjuan: La sergent Anna Grimm

  • 12.00 a 13.00h: Abacus
  • 13.00 a 14.00h: Punt del Llibre
  • 17.00 a 18.00h: Caselles

Lluís Garrofé: Caminar per ser feliç

  • 11.00 a 12.00h: Abacus
  • 13.00 a 14.00h: Punt del Llibre
  • Tarda: Balaguer

Vidal Vidal, Lleidaferit

  • 13.00 a 14.00h: Punt del Llibre
  • 18.00 a 19.00h: Caselles
  • 19.00 a 20.00h: Abacus

Albert Rami: Rami Remeis contra la crisi 

  • 11.00 a 12.00h: Caselles
  • 12.00 a 13.00h: Abacus
  • 13.00 a 14.00h: Punt del Llibre

Roger Galofré: El misterio de los cerdos cantores

  • 11.00 a 12.00h: Caselles
  • 13.00 a 14.00h: Punt del Llibre
  • 17.00 a 18.00h: Abacus

 Josep M. Anglès: El cabeller dels canelons

  • Les Borges Blanques 

Jordi Pàmias: Terra, mite, ángel

  • 12.00 a 13.00h: Caselles
  • 13.00 a 14.00h: Punt del Llibre
  • 19.00 a 20.00h: Abacus

 Josep Mitjana, Beneïda terbolina

  • 13.00 a 14.00h: Punt del Llibre
  • 17.00 a 18.00h: Abacus

Emili Bayo: Tot el que et vull dir

  • 13.00 a 14.00h: Punt del Llibre
  • 18.00 a 19.00h: Abacus
  • 19.00 a 20.00h: Caselles

Jorge Soler: El pájaro en el jardín

  • 12.00 a 13.00h: Caselles
  • 13.00 a 14.00h: Punt del Llibre
  • 18.00 a 19.00h: Abacus

 GIRONA

Joan Bernà: Mapundi

  • Tarda: Les voltes